Zapominalski sąsiad z góry, powódź, wyciek wody z instalacji wodnej, pęknięta rura – tak wiele czynników może doprowadzić do zalania naszego mieszkania. Jest to duży i kłopotliwy problem, którego należy się jak najszybciej pozbyć i zapobiec jego dalszym skutkom. Po usunięciu usterki związanej z wyciekiem wody należy przede wszystkim osuszyć budynek. Mokre drewniane elementy szybko puchną i odkształcają się, zwiększona wilgotność ścian i podłóg sprzyja rozwojowi pleśni i grzybów, a farby i tynki rozwarstwiają się… Aby temu zapobiec należy wezwać nas!

W przypadku zalanych pomieszczeń istotna jest jak najszybsza reakcja – zwłaszcza, jeżeli nieusunięta woda dodatkowo grozi uszkodzeniem mienia osób trzecich (np. zalanie mieszkania sąsiada, czy też w przypadku wynajmowania części budynku). W pełni rozumiemy jak istotny jest czas reakcji z naszej strony na zgłoszone zlecenie – dlatego pracujemy siedem dni w tygodniu. Nie bój się zadzwonić nawet w niedzielę!

W swojej pracy stawiamy na profesjonalizm i skuteczność, a stosowane przez nas metody są skuteczne i bezpieczne.

Zalało ci mieszkanie? Nie wahaj się i zadzwoń już dziś!

Pamiętaj – stan budynku po zalaniu zależy w ogromnej mierze od czasu twojej reakcji! Im szybciej woda zostanie usunięta, tym mniejsze będą szkody przez nią wyrządzone.

osuszanie scian