wykrywanie wycieków wody

Lokalizacja wycieków wody Bolesławiec

Bolesławiec – lokalizacja wycieków wody

Bolesławiec – usuwanie wycieków wody

Bolesławiec – osuszanie budynków

Jesteśmy dostępni siedem dni w tygodniu! Zadzwoń pod numer telefonu +48 574 420 333 – przyjedziemy najszybciej jak się da, by odszukać źródło wycieku wody lub zająć się likwidowaniem szkód powstałych w skutek zalania.

Szybka i skuteczna lokalizacja przecieków wody Bolesławiec

Bolesławiec – lokalizowanie wycieków wody. Zalało ci dom lub firmę? Nie wiesz skąd wydobywa się woda? Na ścianach uparcie pojawia się wilgoć? Licznik wody pędzi jak szalony? Są to niewątpliwie powody do wezwania naszej firmy, które świadczą o wycieku wody. Jedne są łatwe do zlokalizowania lub widoczne na pierwszy rzut oka, a inne ukryte np. pod podłogą lub w ścianach na instalacjach wodnych lub grzewczych. W obu przypadkach należy je jak najszybciej zlokalizować i usunąć. Dlatego warto wezwać nas- profesjonalistów, którzy sprawnie odnajdą każdy wyciek wody, zajmą się jego likwidacją, a następnie osuszaniem zalanego miejsca. Posiadamy wykwalifikowanych fachowców, nowoczesny sprzęt i wieloletnie doświadczenie, co sprawia, że na rynku nie mamy sobie równych.

Lokalizacja wycieku wody Bolesławiec

Skuteczne osuszanie budynkówBolesławiec!

Bolesławiec – usuwanie wycieków wody. W trakcie lokalizowania wycieków wody stosujemy metody nie wpływające negatywnie na konstrukcję budynków. Posiadają one odpowiednie atesty, certyfikaty oraz są mało inwazyjne. W naszej pracy najczęściej używane metody oraz narzędzia to:

 • Geofon,
 • Gaz znacznikowy,
 • Kamera inspekcyjna,
 • Kamera termowizyjna,
 • Zadymianie,
 • Czynniki barwiące,
 • Pomiary wilgotności.

Wykrywanie wycieków wody Bolesławiec

Bolesławiec – wykrywanie wycieków wody. Ukrytych źródeł wilgoci szukamy na:

 • instalacjach wodnych (ciepłej i zimnej)
 • instalacjach centralnego ogrzewanie
 • instalacjach ogrzewania podłogowego
 • kanalizacji.

Bolesławiec – lokalizowanie i usuwanie wycieków wody. Swoje usługi polecamy nie tylko osobom prywatnym, ale również firmom, organizacjom, instytucjom, wodociągom, ciepłowniom czy spółdzielniom. Pomagamy również uzupełnić dokumentację niezbędną do uzyskania odszkodowania z tytułu polisy ubezpieczeniowej.

Bolesławiec – osuszanie budynków. Świadczymy również profesjonalne usługi osuszania budynków i pomieszczeń. Nowoczesne nagrzewnice szybko rozprawią się z problemem wilgoci i pozwolą ci cieszyć się zaciszem własnego domostwa.

Jesteśmy dyspozycyjni siedem dni w tygodniu! Dzwoń nawet w niedzielę! Nasz numer Tel: +48 574 420 333

Skuteczne wykrywanie wycieków wody – Bolesławiec– zapraszamy do kontaktu!

Zobacz nasze przykładowe zdjęcia z kamery termowizyjnej i nie tylko!

Lokalizacja wycieków wody Bolesławiec: Zadzwoń: +48 574 420 333