wykrywanie wycieków wody

Lokalizacja wycieków wody Iława

Iława – lokalizowanie wycieków wody przy pomocy nowoczesnych technologii

Iława – likwidowanie wycieków wody na instalacjach wodnych, grzewczych i kanalizacyjnych

Iława – osuszanie budynków po powodziach i zalaniach.

Szybka i skuteczna lokalizacja przecieków wody Iława

Masz problem z wyciekiem wody lub szukasz ekipy do osuszania zalanych budynków? Zadzwoń do nas – telefon +48 574 420 333. Jesteśmy dyspozycyjni przez siedem dni w tygodniu, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z takim samym zaangażowaniem.

Iława – wykrywanie wycieków wody. Wilgoć na ścianach, uparcie powracająca pleśń, mokre podłogi, większe wartości a wodomierzu mimo stałego zużycia wody – to oznaki wycieków wody. Nie wszystkie są widoczne na pierwszy rzut oka i wymagają zastosowania specjalistycznego sprzętu, który „widzi” przez ściany i podłogi. W takich sytuacjach warto jest zaufać specjalistom – dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Szybko i skutecznie odszukamy źródło wycieku, a przy tym nie narobimy dodatkowego bałaganu, gdyż stosujemy narzędzia mało inwazyjne.

W trakcie pracy używamy:

  • Geofonu
  • Kamer termowizyjnych
  • Kamer inspekcyjnych
  • Zadymiarek
  • Gazu znacznikowego
  • Mierników wilgoci
  • Czynników barwiących

Lokalizacja wycieku wody Iława

Skuteczne osuszanie budynkówIława!

Iława – usuwanie wycieków wody. Kiedy wyciek zostaje odnaleziony należy szybko się go pozbyć. Tutaj nasze działania są dostosowane indywidualnie rodzaju uszkodzenia, którego wydostaje się wyciek oraz jego umiejscowienia na instalacji.

Iława – osuszanie budynków. Po odnalezieniu i usunięciu wycieku wody należy jak najszybciej osuszyć zalane miejsca. W takim przypadku również sprawdza się nasza firma. Posiadamy profesjonalne nagrzewnice, które świetnie osuszają całe pomieszczenia i przygotowują je tym samym do dalszych prac.

Wykrywanie wycieków wody Iława

Nasze usługi skierowane są zarówno do osób prywatnych jak i do przedsiębiorców, organizacji, elektrowni, wodociągów, elektrociepłowni, spółdzielni mieszkaniowych itp. Wystawiamy faktury VAT na swoje usługi. Przygotowujemy raport w przypadku chęci uzyskania odszkodowania od ubezpieczyciela – wtedy to polisa pokrywa koszt naszych usług.

Iława – detekcja i usuwanie wycieków – zadzwoń już dzisiaj pod numer telefonu +48 574 420 333

Działamy przez cały tydzień – zapraszamy do kontaktu nawet w niedzielę.

Skuteczne wykrywanie wycieków wody – Iława– zapraszamy do kontaktu!

Zobacz nasze przykładowe zdjęcia z kamery termowizyjnej i nie tylko!

Lokalizacja wycieków wody Iława: Zadzwoń: +48 574 420 333