wykrywanie wycieków wody

Lokalizacja wycieków wody Knurów

Knurów – lokalizowanie wycieków wody

Knurów – likwidowanie wycieków wody

Knurów – osuszanie budynków

Masz problem z wyciekiem wody lub szukasz ekipy do osuszania zalanych budynków? Zadzwoń do nas – telefon +48 574 420 333 Przyjedziemy raz- dwa i szybko pozbędziemy się mokrego problemu!

Szybka i skuteczna lokalizacja przecieków wody Knurów

Wyciek wody, szczególnie ten ukryty, to nie lada wyzwanie. Doprowadza mieszkańców do szału, a zalane pomieszczenia do ruiny. Dodatkowo może mieć również pośrednio zły wpływ na zdrowie, gdyż nie usunięty w porę sprzyja rozwojowi pleśni i grzybów, a to z kolei dramat dla naszych płuc i całego układu oddechowego. Dlatego w takiej sytuacji warto jest zaufać specjalistom i odszukać przyczynę powstawania wilgoci w domu. Jeśli nie uda nam się znaleźć źródła wilgoci, to nie pobierzemy opłaty za naszą wizytę!

Lokalizacja wycieku wody Knurów

Skuteczne osuszanie budynkówKnurów!

Knurów – detekcja wycieków wody. W branży hydraulicznej działamy od lat i jesteśmy weteranami w profesjonalnym odnajdywaniu nawet najbardziej trudno dostępnych wycieków wody. Posiadamy szereg nowoczesnych metod oraz świetnych urządzeń, które pomagają nam bezinwazyjnie i precyzyjnie namierzyć źródło powstawania wilgoci. W trakcie pracy używamy:

  • Geofonu
  • Kamer termowizyjnych
  • Kamer inspekcyjnych
  • Zadymiarek
  • Gazu znacznikowego
  • Mierników wilgoci
  • Czynników barwiących

Wykrywanie wycieków wody Knurów

Knurów – usuwanie wycieków wody. Po odnalezieniu wycieku przystępujemy do jego likwidacji. Zalane miejsce zostaje odpowiednio zabezpieczone a kwestię wycieku wody staramy się rozwiązać w taki sposób, by nie powracała w przyszłości.

Nasze usługi skierowane są zarówno do osób prywatnych jak i do przedsiębiorców, organizacji, elektrowni, wodociągów, elektrociepłowni, spółdzielni mieszkaniowych itp. Wystawiamy faktury VAT na swoje usługi. Istotne jest również to, iż pomagamy wypełnić niezbędną dokumentację, która pozwoli na sfinansowanie kosztów naszych usług przez ubezpieczyciela.

Knurów – detekcja i usuwanie wycieków – zadzwoń już dzisiaj pod numer telefonu +48 574 420 333

Działamy przez cały tydzień!

Skuteczne wykrywanie wycieków wody – Knurów– zapraszamy do kontaktu!

Zobacz nasze przykładowe zdjęcia z kamery termowizyjnej i nie tylko!

Lokalizacja wycieków wody Knurów: Zadzwoń: +48 574 420 333