wykrywanie wycieków wody

Lokalizacja wycieków wody Oleśnica

Oleśnica – lokalizacja wycieków wody

Oleśnica – skuteczne wykrywanie wycieków

Oleśnica – osuszanie budynków po powodziach i zalaniach

Masz problem z wyciekiem wody lub chcesz osuszyć dom po zalaniu? – Zadzwoń pod numer telefonu +48 574 420 333

Szybka i skuteczna lokalizacja przecieków wody- hydraulik Oleśnica

Oleśnica – profesjonalna detekcja wycieków wody. Odnajdziemy każdą nieszczelność i szybko ją zlikwidujemy! Od lat działamy w branży związanej z wykrywaniem oraz usuwaniem wycieków wody. I musimy przyznać, że w tym temacie sprawdzamy się doskonale! Mamy za sobą setki wykonanych zleceń, mnóstwo zadowolonych klientów oraz lata doświadczeń w branży. W pracy stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz narzędzi, którymi się posługujemy. W pracy wykorzystujemy solidne narzędzia sprawdzonych marek, które nigdy nas nie zawiodły. Jeżeli nie uda nam się wykryć wycieku wody nie pobierzemy opłat za wykonaną pracę.

Lokalizacja wycieku wody Oleśnica

Oleśnica– skuteczne lokalizowanie i usuwanie wycieków wody. W swojej pracy używamy najnowszych i najskuteczniejszych metod oraz technologii:

  • kamer inspekcyjnych
  • gazu znacznikowego
  • miernika wilgotności
  • kamer termowizyjnych
  • barwników
  • geofonu

Uwaga – nasze usługi mogą zostać sfinansowane przez twojego ubezpieczyciela! Pomożemy z raportem z miejsca interwencji!

W trakcie pracy szukamy wycieków:

  • Na instalacji zimnej i ciepłej wody
  • Na instalacji kanalizacyjnej
  • W układzie centralnego ogrzewania
  • W ogrzewaniu podłogowym

Oleśnica – usuwanie wycieków wody i osuszanie budynków. Po odnalezieniu i usunięciu źródła wycieku wody oferujemy również usługę osuszania zalanych pomieszczeń. W tym celu używamy profesjonalnych nagrzewnic, które szybko pozbędą się wilgoci i przygotują zalane budynki do dalszych czynności.

Skuteczne wykrywanie wycieków wody w Oleśnica – zapraszamy serdecznie do kontaktu! Zadzwoń, a odpowiemy na każde pytanie.

Oleśnica – detekcja wycieku wody. Do współpracy z nami zapraszamy nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, organizacje, instytucje, ciepłownie czy spółdzielnie. Wystawimy fakturę VAT!

Uwaga – za wykonane przez nas usługi detekcji oraz usunięcia wycieku może zapłacić twój ubezpieczyciel. Sporządzimy w tym celu niezbędny raport.

Na każde zgłoszenie reagujemy w jak najkrótszym czasie, a ponadto pracujemy aż siedem dni w tygodniu. Zadzwoń nawet w niedzielę – Tel. +48 574 420 333 Odpowiemy na każde zgłoszenie najszybciej jak tylko się da.

Jesteśmy dyspozycyjni siedem dni w tygodni – usterka nie poczeka, a my wiemy o tym najlepiej.

Zobacz nasze przykładowe zdjęcia z kamery termowizyjnej i nie tylko!

Lokalizacja wycieków wody Oleśnica: Zadzwoń: +48 574 420 333